top of page
hercules-logo-rond.png

JAKOŚĆ HERKULES

Wierzymy, że aktywność fizyczna jest niezbędna dla zdrowia fizycznego, dobrego samopoczucia, a także interakcji społecznych. Coraz ważniejsze staje się posiadanie bezpiecznych, dostępnych i bezpłatnych przestrzeni sportowych na świeżym powietrzu. I to niezależnie od wieku czy poziomu sprawności.

 

Dlatego od ponad 16 lat poświęcamy się tworzeniu wysokiej jakości, wszechstronnego i ogólnodostępnego sprzętu do ćwiczeń i rekreacji na świeżym powietrzu dla wszystkich.

 

Obecny w niemal całej Europie dzięki licznym dystrybutorom, Herkules Fitness to przede wszystkim firma rodzinna. Nasza siedziba znajduje się w Paryżu, gdzie znajdują się nasze biura oraz w Chrzanowie, gdzie znajduje się siedziba główna i magazyny.

 

Do tej pory zainstalowaliśmy ponad 3600 ogólnodostępnych parków sportowych i nadal rozwijamy się na całym świecie. Bo sport powinien być dostępny dla każdego i wszędzie.

ryan-ancill-aJYO8JmVodY-unsplash_edited.jpg

    PROJEKT     

Nasz sprzęt jest starannie przechowywany w magazynie w Polsce w dużych ilościach, aby móc zagwarantować szybkie terminy dostaw.

Herkules Fitness Production.jpg

   KONSTRUKCJA   

Nasz sprzęt do uprawiania sportu na świeżym powietrzu został zaprojektowany tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie przez ogół społeczeństwa w każdym wieku.

Architecte sur chantier

  DOSTAWA 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić optymalny proces dostawy i instalacji oraz przyjemny odbiór Państwa sprzętu dla siłowni zewnętrznej.

20200428_093637_resized_1.jpg

  MONTAŻ  

Dzięki naszym partnerom oferujemy usługę montażu na terenie całej Polski oraz w większości krajów Europy Zachodniej.

PROJEKT

 Projektowanie 

 Innowacy Jnosć 

 Wizualizacja 

Projektowanie ma kluczowe znaczenie dla naszego procesu projektowego. Nasze zewnętrzne urządzenia sportowe zostały zaprojektowane tak, aby oferować Państwu produkty, które są zarówno atrakcyjne, jak i ergonomiczne. Każdy szczegół jest starannie przemyślany, aby stworzyć harmonijne, trwałe i bezpieczne przestrzenie sportowe.

Nieustannie dążymy do przesuwania granic i oferowania nowych rozwiązań w dziedzinie sprzętu do sportów outdoorowych. Nasz zespół badawczo-rozwojowy dokłada wszelkich starań, aby móc oferować nowoczesny sprzęt dostępny dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu.

Aby umożliwić Ci wizualizację projektu siłowni na świeżym powietrzu, używamy zaawansowanych narzędzi do wizualizacji, takich jak realistyczne renderowanie 3D, aby zapewnić dokładne i konkretne przedstawienie ostatecznego wyglądu Twojej przyszłej przestrzeni fitness na świeżym powietrzu.

CONCEPTION

 Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszego wsparcia i   stworzyć wyjątkowy projekt sportowej przestrzeni 

 plenerowej! 

Visualisation 3D, Bd Serrurier, Paris

KONSTRUKCJA

Nasz sprzęt do uprawiania sportu na świeżym powietrzu został zaprojektowany tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie przez ogół społeczeństwa w każdym wieku.

FABRICATION

 PRODUKCJA

1

MATERIAŁY

Stosujemy najlepsze materiały i procesy: stal nierdzewna, stal ocynkowana ogniowo, obróbka cieplna, tłoki hydrauliczne, obciążniki regulowane. Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikat EN16630:2015 oraz gwarancję na okres do 10 lat.

zinc primer Herkules Fitness.png

2

SPAWY

Rury stalowe ocynkowane ogniowo są następnie spawane w poszczególne urządzenia fitness przy użyciu precyzyjnych przyrządów, tak aby zapewnić spójność mocowania.

20150415150300.jpg

Z wyjątkiem serii ze stali nierdzewnej, wszystkie nasze urządzenia są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo, co zapewnia dużą trwałość na zewnątrz, nawet dla bardzo intensywnego użytkowania przez ogół społeczeństwa.

Materiały te pozwalają nam produkować urządzenia w 100% nadającą się do recyklingu.

soudure - Herkules Fitness
Soudure - Herkules Fitness

Spoiny są następnie oczyszczane z tłustych pozostałości techniką piaskowania pod ciśnieniem w celu przygotowania metalu do malowania.

 

Aby dodatkowo zabezpieczyć sprzęt przed korozja, na każdy spaw napryskiwana jest dodatkowa warstwa podkładu epoksydowego o wysokiej zawartości cynku.

MALARSTWO

Oprócz serii ze stali nierdzewnej, każdy element naszych urządzeń fitness pokrywany jest grubą warstwą proszkowej farby statycznej Dupont, która następnie jest utwardzana w piecu w temperaturze 200 stopni.

3

Peinture - Herkules Fitness
Peinture Herkules Fitness

Aby lepiej chronić nasz sprzęt przed warunkami atmosferycznymi i zarysowaniami, górne i dolne osłony wykonane są z malowanego aluminium. Malowanie proszkowe można wykonać z dowolnego koloru RAL, w przypadku jakichkolwiek zmian kolorystycznych prosimy o kontakt.

Wszystkie siedziska Herkules Fitness są przykręcane, co pozwala na ich wymianę w razie potrzeby.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy siedziska i podnóżki z malowanej stali ocynkowanej, stali nierdzewnej oraz HDPE.

 

Uchwyty wykonane są z gumy i są thermo-przyklejone do urządzenia w celu zabezpieczenia ich przed kradzieżą czy zniszczeniem. Uchwyty wykonane są w 100% z nadającego się do recyklingu plastiku pochodzącego częściowo z recyklingu.

WYKOŃCZENIA

Wszystkie nasze łożyska są łożyskami zamkniętymi ze stali nierdzewnej renomowanego producenta DSK Japan.

4

Finitions - Herkules Fitness
Finitions - Herkules Fitness
DSC03086.jpg

Nasz sprzęt jest starannie przechowywany w magazynie o powierzchni +5000m2 w Polsce. Dlatego mamy każde urządzenie w dużych ilościach, aby móc zagwarantować szybkie terminy dostaw.

5.jpg

MAGAZYN

PAKOWANIE

Zapewniamy, że każdy urządzenie siłowni zewnętrznej jest starannie zapakowane i zabezpieczone, aby zapewnić dostawę w idealnym stanie. Nasz doświadczony zespół wykorzystuje materiały opakowaniowe pochodzące z recyklingu i metody pakowania dostosowane do każdego rodzaju produktu.

 

Przed dostawą każde urządzenie fitness przechodzi rygorystyczny proces weryfikacji i kontroli w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

 

Aby dostarczyć Państwu nasze urządzenia siłowni zewnętrznej w uzgodnionym terminie, ściśle współpracujemy z naszymi partnerami logistycznymi w celu zorganizowania sprawnej i punktualnej dostawy. Ściśle monitorujemy każdy etap procesu dostawy, aby informować Cię na bieżąco i zapewnić, że Twój sprzęt fitness bezpiecznie dotrze do miejsca przeznaczenia.

DOSTAWA I MONTAŻ

Dzięki naszym licznym partnerom, oferujemy usługę instalacji na terenie całej Polski oraz większej części Europy Zachodniej. Pomożemy zaprojektować i wybrać układ siłowni oraz małej architektury.

 

Planowanie i koszt każdej instalacji siłowni zewnętrznej zależy od wielu czynników - skontaktuj się z nami w celu wyceny!

0CCFF30E-CA77-4478-97EF-563414889E24.JPG
INSTALLATION
CONDITIONNEMENT
PHOTO-2023-05-05-15-14-03.jpg

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Herkules jest zaangażowany w zmniejszanie naszego wpływu na przyrodę, produkcję w Europie w celu ograniczenia transportu, stosowanie najlepszych materiałów w celu maksymalnego wydłużenia ich żywotności, usuwanie wielu kontrowersyjnych chemikaliów z naszego procesu produkcyjnego, stosowanie materiałów nadających się do recyklingu i współpracę z Reforest” Action.

 

1 ZAINSTALOWANE URZĄDZENIE = 1 POSADZONE DRZEWO

 

Na zakończenie projektu możesz poprosić o otrzymanie certyfikatu Reforest'Action, potwierdzającego liczbę drzew posadzonych dzięki Twojemu projektowi.

Ancre 1
bottom of page