top of page
hercules-logo-rond.png

TWÓJ SPERSONALIZOWANY PROJEKT

PROJEKT

Powodzenie projektu zewnętrznego parku sportowego zależy od kilku czynników. Aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania, wspólnie badamy potrzeby Twoich użytkowników i ograniczenia, z którymi możesz się spotkać:

 Przestrzeń 

Przy wyborze odpowiedniego wyposażenia należy wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkownikom konieczne jest zachowanie stref bezpieczeństwa co najmniej 1,50 m pomiędzy poszczególnymi urządzeniami i innymi elementami obecnymi na terenie parku.

 Budżet 

Ważne jest, aby z wyprzedzeniem ustalić budżet przeznaczony na projekt siłowni zewnętrznej, aby móc dostosować wybór urządzeń sportowych do planu finansowania. Prześlemy Ci szczegółową wycenę, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

 Typ użytkowników 

Oferujemy kilka gam urządzeń, które są odpowiednie dla wszystkich! Od początkujących przez zaawansowanych użytkowników aż po dzieci, osoby o ograniczonej sprawności ruchowej  oraz seniorów.

PROPOZYCJA

Po analizie projektu przedstawiamy Ci spersonalizowaną propozycję, która spełni Twoje oczekiwania. Opisujemy zaproponowane urządzenia siłowni zewnętrznej dostosowane do Twojego projektu, biorąc pod uwagę Twoje preferencje i budżet na siłownię pod chmurka. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby dostosować ofertę siłowni do Twoich nawet najtrudniejszych wymagań.

PLANY I WIZUALIZACJE 3D

Aby umożliwić Ci realne wyobrażenie Twojego parku sportowego, tworzymy szczegółowe plany i rendery 3D. W ten sposób będziesz mieć precyzyjną wizję rozplanowania swojego terenu do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Bierzemy pod uwagę aspekty estetyczne, ergonomiczne i funkcjonalne, aby zagwarantować optymalny balans między praktyka i naturalnym aspektem siłowni na świeżym powietrzu. Możesz dostarczyć nam zdjęcia dostępnej przestrzeni, a my zintegrujemy wybrane przez Ciebie urządzenia Herkules!

Capture d’écran 2022-05-17 à 12.01.01.png

 PLANY 

Visualisation-Fitness-Perpignan-2.jpg

 wizualizacje 3D 

WALIDACJA

Sfinalizowane plany i rendery 3D przesyłamy do Państwa do zatwierdzenia. Przywiązujemy dużą wagę do Twojego zadowolenia z wybranych urządzeń zewnętrznych także jesteśmy gotowi wprowadzić tyle zmian, ile potrzeba aby idealnie dopasować się do Twoich oczekiwań.

PLANOWANIE

Dobre zaplanowanie fazy instalacji Twojego parku siłowni zewnętrznej jest niezbędnym krokiem do zapewnienia pomyślnego zakończenia robót. Ustalamy dokładny harmonogram uwzględniając ograniczenia logistyczne i uzgodnione terminy. Nasz zespół pilnuje terminów, aby Twój projekt fitness został dostarczony na czas.

Capture d’écran 2023-07-19 à 11.04.03.png
PHOTO-2023-05-05-15-14-03.jpg

 Odkryj nasze liczne obiekty we Francji

i w całej Europie! 

ODBIÓR

Odbiór Twojego projektu oznacza koniec naszej współpracy. Dokonujemy ostatniej wizyty, aby sprawdzić, czy park fitness spełnia Twoje oczekiwania i standardy jakości Herkules Fitness. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w razie dalszych potrzeb.

OBIEKT

Instalacją Twojego sprzętu zajmują się nasi doświadczeni fachowcy. Zapewniają przestrzeganie norm bezpieczeństwa i precyzję montażu każdego elementu. Oddajemy do Państwa dyspozycji kompetentny zespół, który dba o to, aby Twoja siłownia zewnętrzna była idealnie na swoim miejscu, gotowa do użycia na czas.

 Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszego wsparcia i   stworzyć wyjątkowy projekt sportowej przestrzeni   plenerowej! 

bottom of page