top of page
  • Zdjęcie autoraEkipa Herkulesa

Aktywny rok z HERKULESEM!


Kolejny pracowity rok za nami. Cała ekipa HERKULESA walczyła w pocie czoła, by każdy mógł jak najszybciej rozpocząć treningi. Ten rok chyba dla wszystkich był trudny ze względu na panującą sytuację, jednak mimo przeszkód wybudowaliśmy wiele nowych miejsc sportowo- rekreacyjnych, dzięki czemu mieszkańcy mogą zażyć odrobiny ruchu, świeżego powietrza, a także miło spędzić czas.Ćwiczenia na świeżym powietrzu to nie tylko poprawa kondycji i pierwszy krok ku szczuplejszej sylwetce, ale przede wszystkim poprawa zdrowia i jakości życia.

Aktywność wpływa na lepsze samopoczucie fizyczne oraz psychiczne, dlatego są zalecane wszystkim niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, dlatego też w naszej ofercie są urządzenia dla każdej grupy wiekowej. Od niedzielnego sportowca do profesjonalisty, od dziecka do seniora - każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze siłownie to miejsca spotkań dla wielu pokoleń. Takie miejsca zapobiegają wykluczeniu społecznemu osób starszych i samotnych, a także osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.


Produkowane przez nas urządzenia są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, estetyczne oraz bezpieczne. Wszystkie produkty z oferty posiadają wymagane certyfikaty, co podkreśla najwyższy standard urządzeń. Ciągły rozwój i chęć zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów sprawia, że z roku na rok chcemy poszerzać naszą ofertę.Mamy nadzieję, że ten rok również przyniesie nam wiele nowych wyzwań i dalej będziemy z zaangażowaniem tworzyć dla Was kolejne miejsce stworzone z pasją, pozwalające poprawić jakość życia użytkowników.


Jeśli u Ciebie nie ma jeszcze w okolicy takiego miejsca to pamiętaj, że zmieniając swoją okolice, poprawisz nie tylko swoje życie, ale także życie pozostałych mieszkańców. Stwórz razem z nami miejsce spotkań wszystkich pokoleń- dzieci, dorosłych i seniorów!


Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji z ostatniego roku:


Pozdrawiamy,

Ekipa HERKULESA

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page