• Ekipa Herkulesa

Nowość! Seria nierdzewna już w sprzedaży!


Urządzenia w całości wykonane ze stali nierdzewnej to ostatni hit na rynku siłowni zewnętrznych. Ta nowość w naszej ofercie charakteryzuje się najwyższą jakością, świetnym designem oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Seria nierdzewna jest wykonana z rur ze szczotkowanej stali nierdzewnej 314 o wysokiej odporności na korozję. Zastosowano bezobsługowe łożyska NSK, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich awaryjność.


Te unikatowe produkty to nie tylko ciekawe wzornictwo i estetyka wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalność i najwyższa jakość użytych materiałów. Szlachetne materiały powodują, iż urządzenia są wyjątkowe i nie sposób przejść obok nich obojętnie. Nie trzeba obawiać się warunków atmosferycznych, deszczowych dni czy mroźnych nocy - nasze urządzenia wytrzymają każdą, nawet najbardziej kapryśną pogodę.Urządzenia nierdzewne tak jak wszystkie inne serie naszej produkcji świetnie sprawdzają się w parkach, na osiedlach, przy szkołach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Będą stanowić niezwykłą i elegancką wizytówkę Twojego miasta!


Zapraszamy po wycenę urządzeń z serii nierdzewnej. Kliknij w zakładkę kontakt i zadzwoń lub napisz do nas!Pozdrawiamy,


Ekipa HERKULESA

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Menu

Serie

Kontakt

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Herkules Sp.Zo.o. Sp.K

ul.Pogorska 34c

32-500 Chrzanow, Polska 

+48 32 623 45 28 

+48 32 623 45 24
 

+33 6 95 11 90 09 (English/ French speaking)

herkules@silowniezewnetrzne.pl

www.silowniezewnetrzne,pl

www.serwissilowni.pl