top of page
  • Zdjęcie autoraEkipa Herkulesa

Trening poprzez zabawę- #MALUTKI dla najmłodszych!


Twoje dziecko ma niespożytkowane pokłady energii? Lubi zabawy ruchowe oraz przebywanie na świeżym powietrzu? Mamy zatem świetne rozwiązanie- dopasowany do wzrostu oraz umiejętności naszych małych HERKULESIKÓW zestaw funkcjonalnych urządzeń do ćwiczeń na zewnątrz- SERIA MALUTKI.


Dzięki naszej serii najmłodsze pociechy mogą przyzwyczajać się do ruchu, wypracowywać właściwe wzorce ruchowe, nabywać odpowiednią koordynację ruchową co jest niezwykle ważne w obecnych czasach. Urządzenia te stanowią uzupełnienie dla siłowni plenerowych dla starszych, dzięki czemu rodzice i dzieci mogą wspólnie trenować poprzez zabawę i popularyzować zdrowy, sportowy tryb życia.


SERIA MALUTKÓW jest szczególnie polecana dla szkół, przedszkoli czy na publiczne tereny rekreacyjne.


Dzieciństwo to magiczny czas, który powinien upływać pod znakiem niekończących się, beztroskich zabaw. Harce, hulanki, swawole na świeżym powietrzu to najlepsza forma aktywności ruchowej dla dzieci. Gdy do tego dorzucimy wspierające rozwój, odpowiednio dobrane zestawy do ćwiczeń czy zabawki to zyskujemy zestaw doskonały.Jakie jeszcze zalety niesie za sobą trening dla dzieci?

  • Budowanie więzi- Aktywność fizyczną można potraktować jako zabawę z bliskimi. Jest ona bardzo ważna, ponieważ buduje silne więzi i sprawia, że rodzina lepiej funkcjonuje. Czas spędzony wspólnie na aktywności fizycznej dostarcza wielu niezapomnianych wspomnień.

  • Walka z nadwagą- Obecnie wiele państw boryka się z problemem otyłości wśród dzieci i młodzieży przez brak ruchu i złą dietę stąd próbujemy wychodzić naprzeciw tym problemom i proponować nowoczesne rozwiązania.

  • Wypracowywanie nawyków- Warto od najmłodszych lat przyzwyczajać dzieci do ruchu, aby wypracowywały one właściwe nawyki, na początku właśnie poprzez zabawę, aby dziecko kojarzyło ćwiczenia z czymś fajnym, ale także bezpiecznym.

  • Lepsze samopoczucie- Zabawy/ ćwiczenia ruchowe mają pozytywny wpływ na ogólny rozwój dziecka. Dotlenianie, słońce, światło i ruch polepszają ogólne funkcjonowanie naszych pociech.Można by wymienić jeszcze wiele korzyści jakie niesie za sobą nasza seria MALUTKÓW, ale najlepiej przekonać się o tym samemu. Także zachęcamy do korzystania z ogólnodostępnych miejsc rekreacji, gdzie Wy- rodzice i Wasze pociechy będą mogły wspólnie, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.


Jeśli u Ciebie nie ma jeszcze w okolicy takiego miejsca to pamiętaj, że zmieniając swoją okolice, poprawisz nie tylko swoje życie, ale także życie pozostałych mieszkańców. Stwórz razem z nami miejsce spotkań wszystkich pokoleń- dzieci, dorosłych i seniorów!0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page